توته، تکرار غریبانه‌ی روزهای خردادت چگونه گذشت؟ 
بدین شکل که برای بار هزارم شرلوک و چارلی و کارخانه شکلات‌سازی را دیدم و بعد سراغ قسمت‌های تکراری آفیس و بروکلین ناین‌ناین رفتم، چند بار هوس دیدن بریکینگ‌ بد را کردم اما پشیمان شدم، روزها مثل یک دایناسور زخمی هندونه و پاستیل نواری خوردم، بابت آمدن سری جدید کارخانه‌ی هیولاها در ماه آینده خوشحالی کردم، نظریه‌ام مبنی بر عشق ناکام عماد و کاوه (می‌‌خواهم زنده بمانم) را با دوستانم در میان گذاشتم، آرزو کردم موریانه‌ها مغز چوبی استاد آمارم را بخورند، روزها مد و مه و شب‌ها ساقه بامبو را خواندم، در کمال تعجب خود، پیشنهاد کاری فائزون مبنی بر پشتیبانی و مشاوره را رد کردم، با پ. درباره این‌که چرا هیچ‌کس با ما حال نمی‌کند صحبت کردم، با ح. به سوگواری در رابطه با رفتن مایکل اسکات و دعوا بر سر دوایت پرداختم، شادی‌ام بابت ورود هادی و هدی (پهپاد‌های پستچی) به دنیا را با زس. در میان گذاشتم، م. را همراه با ف. تا جایی که جان داشتم اذیت کردم، ف. را از امر . ازدباج پشیمان کردم، واتساپ را دور انداختم و در گوگل‌میت با بچه‌ها حرف زدم، کیف مورد علاقه‌ام را در تخفیف خریدم، حتی برای لحظه‌ای لای کتاب‌های دانشگاه را باز نکردم، استرس سه ارائه‌ی پیش رویم را کشیدم و مهم‌تر از همه، کلاس عربی لبنانی ثبت‌نام کردم. این بود انشای من.

* عنوان هم جمله‌ای از یک آهنگ خز است و بی‌ربط، اما این بخشش را دوست دارم.

مثل من واسه تو یه دیوونه بسه.

مثلا چیزی برای روایت دارم :)

کردم، ,بابت ,یک ,پشیمان ,میان ,گذاشتم، ,کردم، با ,میان گذاشتم، ,را با ,در میان ,مبنی بر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کاغذ ديواري ایران جوان موزیک وبلاگ شخصی پویا مطلبی زهرا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. 95874 مطالب اینترنتی سایت جواب فعالیت های درسی برای تمامی پایه های تحصیلی نامه نگاری ILIYAD مطالب اینترنتی